Slovakia Cup 2011

Slovenská hokejová reprezentácia sa po štyroch rokoch predstaví opäť bratislavskému publiku. Hokejoví fanúšikovia budú môcť sledovať zápasy medzinárodného turnaja SLOVAKIA CUP 2011. Na turnaji sa predstaví okrem našej reprezentácie aj výber zo Švajčiarska, Bieloruska a Nemecka. Veríme, že premiéra nášho kanadského trénera Glena Hanlona pred bratislavským publikom sa vydarí a fanúšikovia budú odchádzať po zápasoch spokojní. Neváhajte a príďte povzbudiť náš tím na jednu z generálok pred blížiacimi sa Majstrovstvami sveta 2011 IIHF.

Tagy:

Nemec v zápase proti USA delovkou zvýšil na 3:1. Trochu zbytočne sme sa stiahli, povedal o tretej tretine (video+foto)
MS v hokeji 2024: Švédsko má tretie víťazstvo, Nemecko opäť dostalo šesť gólov (video+foto)
MS v hokeji 2024: Zápas Švajčiarsko – Česko rozhodli až nájazdy, najlepším hráčom odovzdával ceny prezident (video+foto)
MS v hokeji 2024: Výsledky – pondelok 13. máj (video+foto)
Brankár Hlavaj v zápase proti USA čaroval. Neviem, či už bola v hlavách únava, hovorí o strate náskoku (video+foto)
Domáce mužstvo podľahlo po nájazdoch Švajčiarom, menovcovi českého premiéra vlialo energiu do žíl narodenie dcéry
Tréner Kaláber by mal zostať na poľskej striedačke aj v prípade vypadnutia, myslí si legendárny Czerkawski
MS v hokeji 2024: Lotyšsko v slovenskej B-skupine vynulovalo Kazachstan (video+foto)
MS v hokeji 2024: Nórsko v severskom derby zdolalo Dánsko, Haukeland vychytal shutout (video+foto)
Legendárny Peter Forsberg opúšťa hokejové MS v Ostrave. Dcére sľúbil, že s ňou pôjde na koncert Taylor Swift
MS v hokeji 2024: Poľsko znížilo z 0:4 na 2:4, ale Francúzsko dosiahlo prvé víťazstvo (video+foto)
MS v hokeji 2024: Kanada prehrala poslednú tretinu 0:5 a Rakúsko zdolala až po predĺžení (video+foto)
MS v hokeji 2024: Výsledky – utorok 14. máj (video+foto)
MS v hokeji 2024: Slovensko – Poľsko (online)
MS v hokeji 2024: Česko – Dánsko (online)
MS v hokeji 2024: Nemecko – Lotyšsko (online)
MS v hokeji 2024: Švajčiarsko – Veľká Británia (online)
Rakúsko sa postaralo o historický „comeback“ MS v hokeji. Po druhej tretine tréner hovoril, aby sa to neskončilo 1:9 (video+foto)
Poliaci dôležitý duel v boji o záchranu nezvládli, Kaláber sa nechce rozlúčiť s MS v hokeji elitnej kategórie (video+foto)
Termoprádlo pre ženy: Pohodlie a ochrana pre každé ročné obdobie