Európska liga 2011 - league round

Nový ročník Európskej ligy volejbalistov sa nezadržateľne blíži a v 8. ročníku tejto súťaže nebudú opäť chýbať slovenskí reprezentanti, účastníci septembrových ME 2011 v Rakúsku a Česku. Našimi súpermi v C-skupine sú Rumuni, Turci a Bielorusi, čo je však hlavné, tento rok organizuje prvýkrát v histórii SVF záverečný turnaj Final Four Európskej ligy 2011 na domácej palubovke. Víťaz Európskej ligy 2011 postúpi do kontinentálnej kvalifikácie o účasť vo Svetovej lige 2012, čo dáva nášmu tímu obrovskú motiváciu a chuť zopakovať si triumf v tejto prestížnej súťaži ako v roku 2008.

Tagy:

Nemec v zápase proti USA delovkou zvýšil na 3:1. Trochu zbytočne sme sa stiahli, povedal o tretej tretine (video+foto)
MS v hokeji 2024: Švédsko má tretie víťazstvo, Nemecko opäť dostalo šesť gólov (video+foto)
MS v hokeji 2024: Zápas Švajčiarsko – Česko rozhodli až nájazdy, najlepším hráčom odovzdával ceny prezident (video+foto)
MS v hokeji 2024: Výsledky – pondelok 13. máj (video+foto)
Brankár Hlavaj v zápase proti USA čaroval. Neviem, či už bola v hlavách únava, hovorí o strate náskoku (video+foto)
Domáce mužstvo podľahlo po nájazdoch Švajčiarom, menovcovi českého premiéra vlialo energiu do žíl narodenie dcéry
Tréner Kaláber by mal zostať na poľskej striedačke aj v prípade vypadnutia, myslí si legendárny Czerkawski
MS v hokeji 2024: Lotyšsko v slovenskej B-skupine vynulovalo Kazachstan (video+foto)
MS v hokeji 2024: Nórsko v severskom derby zdolalo Dánsko, Haukeland vychytal shutout (video+foto)
Legendárny Peter Forsberg opúšťa hokejové MS v Ostrave. Dcére sľúbil, že s ňou pôjde na koncert Taylor Swift
MS v hokeji 2024: Poľsko znížilo z 0:4 na 2:4, ale Francúzsko dosiahlo prvé víťazstvo (video+foto)
MS v hokeji 2024: Kanada prehrala poslednú tretinu 0:5 a Rakúsko zdolala až po predĺžení (video+foto)
MS v hokeji 2024: Výsledky – utorok 14. máj (video+foto)
MS v hokeji 2024: Slovensko – Poľsko (online)
MS v hokeji 2024: Česko – Dánsko (online)
MS v hokeji 2024: Nemecko – Lotyšsko (online)
MS v hokeji 2024: Švajčiarsko – Veľká Británia (online)
Rakúsko sa postaralo o historický „comeback“ MS v hokeji. Po druhej tretine tréner hovoril, aby sa to neskončilo 1:9 (video+foto)
Poliaci dôležitý duel v boji o záchranu nezvládli, Kaláber sa nechce rozlúčiť s MS v hokeji elitnej kategórie (video+foto)
Termoprádlo pre ženy: Pohodlie a ochrana pre každé ročné obdobie